Publications Office of the EU
Sverige-Lindesberg: Diverse tjenesteydelser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sverige-Lindesberg: Diverse tjenesteydelser

  • Offentliggjort
    10/05/2023
  • Frist
    19/06/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Lindesbergs kommun
Udførelsessted
NUTS code: SE124 Örebro län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE124 Örebro län
Sektor (hoved-CPV)
98300000 Diverse tjenesteydelser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
KS 2023/36
Beskrivelse

Välkommen att lämna anbud i vår gemensamma upphandling av ramavtal för Arbetskläder och skor.
Upphandlingsdokumenten innehåller samtliga förutsättningar och krav som gäller för anbudsgivningen. 

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afvljjfnjr&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.