Publications Office of the EU
Letland-Riga: Ingeniørmæssig projektering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Riga: Ingeniørmæssig projektering

  • Offentliggjort
    08/04/2022
  • Frist
    10/05/2022
  • Annulleret
    07/06/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Udførelsessted
NUTS code: LV00 Latvija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor (hoved-CPV)
71320000 Ingeniørmæssig projektering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
LVC 2022/54/AC
Beskrivelse

Autoceļa A5 Rīgas apvedceļš (Salaspils - Babīte) posma P85/Jaunā Daugavas tilta mezgls - Ķekavas apvedceļš izbūve par ātrgaitas ceļu (būvprojekts minimālā sastāvā ar ietekmes uz vidi novērtējumu)

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Nationalt registreringsnummer: 40003344207
Postadresse: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
By: Rīga
NUTS-kode: LV00
Postnummer: LV - 1050
Land: LVA
Kontaktperson: Jolanta Inga Brasa
Hovedadresse: https://www.lvceli.lv
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/79048
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/05/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.