-
Offentliggjort21/05/2014
-
Frist06/06/2014
-
Åbning af tilbuddene06/06/2014
-
Tildelt27/06/2014
-
I dag06/09/2026
Værktøjer
Polen-Tarnów: Almindelige bygge- og anlægsarbejder i forbindelse med rørledninger
I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Prace będą polegać na wykonaniu przejść pod ulicami zlokalizowanymi w granicach administracyjnych miasta Tarnowa dwoma rurami stalowymi o średnicach i długościach zgodnych z wymaganiami projektu. [Zakres prac zgodny z Załącznikiem Nr 1 do SIWZ obejmującym wskazanie zakresu przedmiotowego zamówienia - zadania od 1 do 12, mapy z przebiegiem sieci oraz profile podłużne.
Rury stalowe (osłonowe) o długościach handlowych dostarcza Zamawiający. Połączenia spawane rur osłonowych realizuje Wykonawca.
Zadanie 1
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od punktu Z-7 do punktu Z-8 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813 (długość przewiertu 12 m) i fi910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 2
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory P-1 do punktu Z-1 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 10 m).
Zadanie 3
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-6 do punktu Z-9 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 4
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-15 do punktu Z-16 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 5
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-21 do punktu Z-22 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 6
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-14 d do punktu Z-15 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813/910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 7
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (1), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-5 do Z-6 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 8
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (2), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-8 do Z-9 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 8 mb
Zadanie 9
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (3), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-21 do Z-22 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 10
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (4), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-31 do Z-31a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 11 mb
Zadanie 11
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (5), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-62 do Z-62a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 12
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (6), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-53 do budynku nr 4 - średnica rury przewiertowej fi 273 – długość przewiertu: 8 mb
II. Roboty budowlane – przejścia pod drogami wyspecyfikowane w zadaniach od nr 1 do nr 12 wykonywane będą w ramach zadania współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, oś priorytetowa 9 "Infrastruktura Energetyczna Przyjazna Środowisku i Efektywność Energetyczna", działanie 9.2 „Efektywna dystrybucja energii”, projekt pn. „Ograniczenie strat i poprawa pewności dostaw ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczej w Tarnowie”.
III. I. Wykonawca realizujący zamówienie zobowiązany jest do wykonywania swoich zadań z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
III.II. Zamawiający dostarczy na swój koszt wszystkie plany czasowej organizacji ruchu zatwierdzone przez kompetentny organ, które warunkują rozpoczęcie prac w obrębie każdego z zadań.
III.III. Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty przez Wykonawcę przeprowadzenia wizji lokalnej terenu, na którym Wykonywane będą prace objęte przedmiotem zamówienia.
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.