Publications Office of the EU
Pretapledošanas reaģenta piegāde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pretapledošanas reaģenta piegāde

  • Offentliggjort
    22/07/2026
  • Frist
    21/08/2026
  • Åbning af tilbuddene
    21/08/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Valsts akciju sabiedrība "STARPTAUTISKĀ LIDOSTA "RĪGA""
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
24951310 Afisningsmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,500,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
RIX 2026/33
Beskrivelse

Granulētā un šķidrā pretapledošanas reaģenta piegāde

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177486
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/177486
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/08/2026 15:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Tehniskais piedāvājums
Anslået værdi
1,500,000.00
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.