-
Offentliggjort02/03/2020
-
Frist01/04/2020
-
Åbning af tilbuddene01/04/2020
-
Tildelt30/06/2020
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Rumænien-Craiova: Levende planter; blomsterløg, rødder, podekviste og stiklinger
Conform caiet de sarcini nr.6316/24.02.2020
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 10-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 15.
Officiel betegnelse: Regia Autonomă de Administrare a Domeniului Public și a Fondului Locativ R.A. Craiova
Nationalt registreringsnummer: RO 7403230
Postadresse: Str. Brestei nr. 129A, județ Dolj
By: Craiova
NUTS-kode: RO411
Postnummer: 200177
Land: ROU
Kontaktperson: Carmen Andreea Popescu
Hovedadresse: www.igcti.ro
Rammeaftale med single aktør
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.