Publications Office of the EU
Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

  • Tildelt
    04/08/2025
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Département de l'Ain
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRK21 Ain
Sektor (hoved-CPV)
72260000 Programmelrelaterede tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
300,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2025040N0
Beskrivelse

Suivi du progiciel E-Sedit RH de gestion des ressources humaines

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Le prix est le seul critère d'attribution.
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
300,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BERGER-LEVRAULT
Postadresse:
By: Boulogne-Billancourt
Postnummer: 92100
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.