Publications Office of the EU
Frankrig-Bordeaux: Våben, ammunition og tilbehør dertil - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Bordeaux: Våben, ammunition og tilbehør dertil

  • Offentliggjort
    31/03/2018
  • Frist
    02/05/2018
  • Åbning af tilbuddene
    03/05/2018
  • Tildelt
    16/08/2018
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ville de Bordeaux
Udførelsessted
NUTS code: FRI12 Gironde
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI12 Gironde
Sektor (hoved-CPV)
35300000 Våben, ammunition og tilbehør dertil
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
40,650.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
38,214.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
18-Pistolets-elec-NS
Beskrivelse

Indkøb af pistoler med elektrisk strøm, ammunition og tilbehør til det kommunale politi i byen Bordeaux.
F-

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Ville de Bordeaux
Postadresse: Place Pey-Berland
By: Bordeaux
NUTS-kode: FRI12
Postnummer: 33045
Land: FRA
Kontaktperson: Nathalie Sueur
Hovedadresse: http://www.bordeaux.fr
Elektronisk via:
https://demat-ampa.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=19045&orgAcronyme=d7f
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/05/2018 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.