Publications Office of the EU
26-046 Paštika – pořízení a ochraňování - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

26-046 Paštika – pořízení a ochraňování

  • Offentliggjort
    13/07/2026
  • Frist
    19/08/2026
  • Åbning af tilbuddene
    19/08/2026
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Správa státních hmotných rezerv
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Sektor (hoved-CPV)
15131000 Kødkonserves og kødvarer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,113,600.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
07038/26-SSHR
Beskrivelse

Předmětem VZ je pořízení 30 tun tepelně opracovaného masného výrobku z mělněného masa, roztíratelného, v konzervě, sterilovaného – paštik (dále „HR paštik“ nebo také „paštika“) a jeho ochraňování a obměna. HR paštik budou jako součást státních hmotných rezerv majetkem ČR.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://nen.nipez.cz/
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://nen.nipez.cz/
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/08/2026 11:01
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Nabídková cena v Kč bez DPH za pořízení 30 t HR paštik
Anslået værdi
7,113,600.00 CZK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.