Publications Office of the EU
Levering af tekniske materialer til luftfartøjer, der leveres til 1. transportluftfartsbase - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af tekniske materialer til luftfartøjer, der leveres til 1. transportluftfartsbase

  • Offentliggjort
    14/06/2024
  • Frist
    27/06/2024
  • Åbning af tilbuddene
    27/06/2024
  • Tildelt
    03/09/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
1 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
34731000 Dele til luftfartøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
16,487,564.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
34
Referencenummer for tilbuddet
8/2024
Beskrivelse

Levering af tekniske materialer til luftfartøjer, der leveres til 1. transportluftfartsbase

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://portal.smartpzp.pl/1bltr/public/postepowanie?postepowanie=66880711
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/06/2024 10:10
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.