Publications Office of the EU
Frankrig-Melun: Pæle - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Melun: Pæle

  • Offentliggjort
    21/04/2023
  • Frist
    22/05/2023
  • Åbning af tilbuddene
    22/05/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ONF-DT
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sektor (hoved-CPV)
44212227 Pæle
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
610,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2023-8500-09
Beskrivelse

Le présent accord-cadre a pour objet l?achat de fournitures et livraison de petits matériels, franco de port, de protections individuelles pour les forêts domaniales de la Direction Territoriale Seine-Nord, pour les forêts des agences de Compiègne (8510) et de Lille (8505).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ONF-DT
Postadresse: Boulevard de Constance
By: Melun
NUTS-kode: FR102
Postnummer: 77000
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.onf.fr
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2282476&orgAcronyme=b4n
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/05/2023 17:30
CPV-kode
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.