Publications Office of the EU
2025-C-00034 DISTRIBUTION ET APPROVISIONNEMENT DE BOISSONS - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2025-C-00034 DISTRIBUTION ET APPROVISIONNEMENT DE BOISSONS

  • Offentliggjort
    25/03/2025
  • Frist
    25/04/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Commissariat à l'Energie Atomique et aux Energies Alternatives
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ12 Gard
Sektor (hoved-CPV)
55000000 Tjenester i forbindelse med hotel, restaurant og detailhandel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2025-C-00034
Beskrivelse

DISTRIBUTION ET APPROVISIONNEMENT DE BOISSONS

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.marches-publics.gouv.fr
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.