Publications Office of the EU
Rengøringstjenester på arbejdspladser tilhørende SC APT SA Braila - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Rengøringstjenester på arbejdspladser tilhørende SC APT SA Braila

  • Offentliggjort
    09/07/2024
  • Frist
    19/08/2024
  • Åbning af tilbuddene
    19/08/2024
  • Tildelt
    03/10/2024
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO221 Brăila
Sektor (hoved-CPV)
90910000 Rengøring
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,636,560.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,635,000.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
2733861_2024PAAPD1493086
Beskrivelse

Kontraktens genstand er levering af rengøringsydelser på SC APT SA Brailas arbejdsstationer, der opfylder alle de aktiviteter, der er angivet i udbudsbetingelserne, og i overensstemmelse med de forpligtelser, der er indgået i henhold til kontrakten. Den ordregivende myndighed besvarer klart og fuldstændigt alle anmodninger om præciseringer den 11. dag før den fastsatte frist for afgivelse af tilbud. Antal dage, indtil hvilke der kan anmodes om præciseringer inden fristen for afgivelse af tilbud/ansøgere: 18 dage før fristen for afgivelse af bud.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.e-licitatie.ro
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.e-licitatie.ro
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/08/2024 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Pretul ofertei
Anslået værdi
1,636,560.00 RON
Endelig kontraktværdi
1,635,000.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Astru Grup SRL
Postadresse:
By: Braila
Postnummer: 810074
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.