Publications Office of the EU
PL-Warszawa: Hotelvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

PL-Warszawa: Hotelvirksomhed

  • Offentliggjort
    24/02/2012
  • Frist
    07/03/2012
  • Åbning af tilbuddene
    07/03/2012
  • Tildelt
    30/04/2012
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
55100000 Hotelvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
275,000.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
275,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
AJZ-224-2/2012
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa hotelowa na potrzeby zakwaterowania praktykantów szkolących się nakursie podstawowym polegająca na:
— zapewnieniu noclegu w pokojach 2-osobowych (dostępność minimum 15 pokoi wyposażonych w 2 oddzielnełóżka) i w pokojach 1-osobowych w przypadku nieparzystej liczby osób lub osób innej płci (dostępnośćminimum 2 pokoi),
— w obiekcie mieszczącym się w odległości do 8 km (mierzonej drogami publicznymi) od siedziby PAŻP wWarszawie przy ul. Wieżowej 8.
Zamawiający przewiduje szacunkowo 600 osobo-dób w miesiącu w trakcie trwania realizacji zamówienia.
2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia: od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2012 r. lub dowyczerpania maksymalnej wartości umowy.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
Postadresse: al. Krakowska 4/6, pok. 007
By: Warszawa
Postnummer: 02-284
Land: POL
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/03/2012 12:30
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
275,000.00 PLN
Endelig kontraktværdi
275,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Plastikon - Ewa Kłos
Postadresse: ul. Sienkiewicza 7, Jaworowa
By: Raszyn
Postnummer: 05-090
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.