Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Byggearbejder på enfamiliehuse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Byggearbejder på enfamiliehuse

  • Meddelt
    13/02/2014
  • Offentliggjort
    04/06/2014
  • Frist
    19/06/2014
  • Annulleret
    17/07/2014
  • I dag
    03/09/2026
Status
Annulleret
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Udførelsessted
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45211100 Byggearbejder på enfamiliehuse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
16,500,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Tender Solution s.r.o.
Nationalt registreringsnummer: 26507536
Postadresse: náměstí Kinských 741/6
By: Praha 5
Postnummer: 150 00
Land: CZE
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
19/06/2014 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
16,500,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.