Publications Office of the EU
Bulgarien-Gabrovo: Udstyr til billeddannelse til medicinsk, dental og veterinær brug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Gabrovo: Udstyr til billeddannelse til medicinsk, dental og veterinær brug

  • Offentliggjort
    09/11/2022
  • Frist
    05/12/2022
  • Annulleret
    16/12/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "Д-Р ТОТА ВЕНКОВА" АД
Udførelsessted
NUTS code: BG322 Габрово
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG322 Габрово
Sektor (hoved-CPV)
33110000 Udstyr til billeddannelse til medicinsk, dental og veterinær brug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
85,800.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

„ Доставка, монтаж, въвеждане в експлоатация и обучение на ехограф с разширени диагностични възможности за абдоминална ехография за нуждите на МБАЛ “Д-р Тота Венкова“ АД гр. Габрово“
Кратко описание: Обществената поръчка обхваща доставка, монтаж, пускане в експлоатация, обучение на персонала и гаранционна поддръжка на ехограф за нуждите на функционални кабинети към Вътрешно отделение при МБАЛ "Д-р Тота Венкова"АД – гр. Габрово, съгласно техническа спецификация, приложена към документацията за участие в процедурата.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/252418
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/12/2022 13:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
85,800.00 BGN
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.