Publications Office of the EU
Lieferung von zwei baugleichen LKW mit Dreiseitenkipper und Ladekran, Bauhof Benk - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lieferung von zwei baugleichen LKW mit Dreiseitenkipper und Ladekran, Bauhof Benk

  • Offentliggjort
    04/06/2024
  • Frist
    25/06/2024
  • Åbning af tilbuddene
    25/06/2024
  • Tildelt
    21/08/2024
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Landkreis Rottal-Inn
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE22A Rottal-Inn
Sektor (hoved-CPV)
34130000 Motorkøretøjer til godstransport
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
614,885.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
521-2407
Beskrivelse

Lieferung von zwei baugleichen LKW 3-Achser mit Dreiseitenkipper und Ladekran (Kommunalausführung).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YA2HFAF
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YA2HFAF
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/06/2024 11:05
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
614,885.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Scania Vertrieb und Service GmbH
Postadresse:
By: Oberschleißheim
Postnummer: 85764
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.