Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wroclaw: Lægemidler

  • Offentliggjort
    20/02/2019
  • Frist
    25/03/2019
  • Åbning af tilbuddene
    25/03/2019
  • Tildelt
    17/05/2019
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Udførelsessted
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
162,608.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,840,160.25 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
44
Referencenummer for tilbuddet
USK/DZP/PN-6/2019
Beskrivelse

Dostawa płynów infuzyjnych, żywienia poza i dojelitowego, koncentratów do dializy - 44 Zadania

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Postadresse: ul. Borowska 213
By: Wrocław
NUTS-kode: PL514
Postnummer: 50-556
Land: POL
Kontaktperson: Anna Śmirska
Hovedadresse: www.usk.wroc.pl
Elektronisk via:
https://usk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/03/2019 13:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.