Publications Office of the EU
Frankrig-Paris: Uddannelse og undervisning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Paris: Uddannelse og undervisning

  • Offentliggjort
    04/06/2021
  • Frist
    05/07/2021
  • Åbning af tilbuddene
    05/07/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Ministère de la justice et des libérté
Udførelsessted
NUTS code: FR France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR France
Sektor (hoved-CPV)
80000000 Uddannelse og undervisning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
180,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
AP0207202101
Beskrivelse

Le présent accord-cadre a pour objet la formation de membres de jury de concours et d'examens professionnels sur l'ensemble du territoire national pour le Ministère de la justice.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=768326&orgAcronyme=d3f
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
05/07/2021 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
180,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.