Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-London: Sociale foranstaltninger, ikke omfattende institutionsophold - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Forenede Kongerige, Det-London: Sociale foranstaltninger, ikke omfattende institutionsophold

  • Tildelt
    01/02/2018
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
London Borough of Haringey
Udførelsessted
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKG13 Warwickshire
Sektor (hoved-CPV)
85312000 Sociale foranstaltninger, ikke omfattende institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
13.98
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
13.98 GBP
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Reablement — Efter liv 65 +.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
13.98
Endelig kontraktværdi
13.98 GBP
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Carewatch Care Services Limited
Postadresse: Libra House
By: Milton Keynes
Postnummer: MK146PH
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.