Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Cafeteriavirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Cafeteriavirksomhed

  • Offentliggjort
    24/12/2019
  • Frist
    27/01/2020
  • Tildelt
    16/09/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Udførelsessted
NUTS code: ES300 Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
55330000 Cafeteriavirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
186,358.50 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
26.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
201900000115/6
Beskrivelse

Servicio de cafetería y comedor-autoservicio del INAP.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Nationalt registreringsnummer: Q2811002A
Postadresse: C/ Atocha, 106
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28012
Land: ESP
Kontaktperson: Instituto Nacional de Administración Pública (INAP)
Hovedadresse: http://www.inap.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
186,358.50 EUR
Endelig kontraktværdi
26.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Proaleh, S. L.
Postadresse:
By: Madrid
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.