Publications Office of the EU
Frankrig-Paris: Revisionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Paris: Revisionsvirksomhed

  • Tildelt
    04/02/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
École normale supérieure
Udførelsessted
NUTS code: FR101 Paris
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79212000 Revisionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
10,575.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2016-050
Beskrivelse

Mission d'audit pour l'optimisation des charges sociales des ressources humaines de l'école normale supérieure.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
10,575.00
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Marvell Avocats Paris
Postadresse: 7 avenue Ingres
By: Paris
Postnummer: 75016
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.