Publications Office of the EU
Nederlandene-Rotterdam: Parkometre - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Nederlandene-Rotterdam: Parkometre

  • Offentliggjort
    27/07/2012
  • Frist
    03/09/2012
  • Åbning af tilbuddene
    03/09/2012
  • Tildelt
    08/01/2013
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Rotterdam
Udførelsessted
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
38730000 Parkometre
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
1970712.BN.00007-2
Beskrivelse

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/09/2012 10:05
Udførelsessted
CPV-kode

38730000 - Parkometre

51210000 - Installation af måleudstyr

34000000 - Transportudstyr og transporthjælpemidler

51200000 - Installation af måle-, kontrol-, prøvnings- og navigationsudstyr

98351000 - Administration af parkeringsfaciliteter

98350000 - Offentlige faciliteter

34926000 - Udstyr til parkeringspladsregulering

98000000 - Andre kollektive, sociale og personlige tjenesteydelser

98300000 - Diverse tjenesteydelser

51000000 - Installationstjenester (undtagen programmel)

Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Schmit Parkeersystemen BV
Postadresse: Platinastraat 65
By: Zoetermeer
Postnummer: 2718 SZ
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.