Publications Office of the EU
Portugal-Amadora: Produkter fra landbrug, husdyrbrug, fiskeri og skovbrug samt lignende produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Amadora: Produkter fra landbrug, husdyrbrug, fiskeri og skovbrug samt lignende produkter

  • Offentliggjort
    20/07/2022
  • Frist
    15/08/2022
  • Åbning af tilbuddene
    16/08/2022
  • Tildelt
    06/10/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Estado Maior da Força Aérea
Udførelsessted
NUTS code: PT Portugal
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT Portugal
Sektor (hoved-CPV)
03000000 Produkter fra landbrug, husdyrbrug, fiskeri og skovbrug samt lignende produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,765,541.29 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Estado Maior da Força Aérea
Nationalt registreringsnummer: 600010686
Postadresse: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
By: Amadora
NUTS-kode: PT
Postnummer: 2614-506
Land: PRT
Hovedadresse: www.emfa.pt
Elektronisk via:
www.acingov.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/08/2022 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
3,765,541.29 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: UPAL, União Panificadora da Amadora
Postadresse: R. Luís de Camões 25
By: Amadora
Postnummer: 2610-091
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.