Publications Office of the EU
Frankrig-Marseille: Medicinsk udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Marseille: Medicinsk udstyr

  • Tildelt
    14/06/2022
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
aphm
Udførelsessted
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Sektor (hoved-CPV)
33100000 Medicinsk udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,000,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2022-0048
Beskrivelse

rammeaftalen gennemføres ved udstedelse af bestillingssedler. Køb af en Gridon-type, vedligeholdelsestjenester, levering af reagenser og dertil knyttede hjælpematerialer med Oxford NanoporeDenne kontrakt har til formål: — levering af rækkefølgen; — vedligeholdelse af udstyrets fastgørelse (tjenesteydelser, der ikke er omfattet af garantien) og levering af reservedele og tilbehør hertil — computerforbindelser — levering af reagenser og hjælpematerialer i forbindelse med dette udstyr.- levering og installation af eventuelle fordelere — levering, installation og rutinemæssig ibrugtagning.
F-

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
5,000,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: oxford Nanopore
Postadresse: gosling Building
By: United Kingdom
Postnummer: Ox4 4dq
Land: GBR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.