Publications Office of the EU
Redning og overvågning på Santa Pola strande - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Redning og overvågning på Santa Pola strande

  • Offentliggjort
    30/04/2025
  • Frist
    29/05/2025
  • Åbning af tilbuddene
    30/05/2025
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Alcaldía del Ayuntamiento de Santa Pola
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sektor (hoved-CPV)
63725200 Fartøjsberedskab
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,421,805.54 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
30124/2023
Beskrivelse

Redning og overvågning på Santa Pola strande

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jnGYjEW9rCgUqXM96WStVA%3D%3D
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=jnGYjEW9rCgUqXM96WStVA%3D%3D
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
30/05/2025 10:00
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Precio.
Vægtning (procentdel, præcis) : 25
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Formación adicional de Monitores, sin coste económico para el Ayuntamiento .
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Incorporación de Sillas Anfibias adicionales, sin coste para el Ayuntamiento.
Vægtning (procentdel, præcis) : 20
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Juicios de Valor.
Vægtning (procentdel, præcis) : 45
Anslået værdi
2,421,805.54 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.