Publications Office of the EU
Frankrig-Chartres: Forlagsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Chartres: Forlagsvirksomhed

  • Tildelt
    05/05/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ville de Chartres
Udførelsessted
NUTS code: FRB02 Eure-et-Loir
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRB02 Eure-et-Loir
Sektor (hoved-CPV)
79970000 Forlagsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
40,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

L'accord-cadre est conclu sans montant minimum et pour un montant maximum de 40 000,00 EUR HT - 48 000,00 EUR TTC pour toute sa durée, soit 4 ans fermes à compter de sa notification.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
40,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: LE CHERCHE MIDI EDITEUR
Postadresse: 92 avenue de France
By: PARIS
Postnummer: 75013
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.