Publications Office of the EU
Polen-Gdynia: Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Polen-Gdynia: Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme

  • Tildelt
    29/06/2016
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gdyńskie Centrum Sportu
Udførelsessted
NUTS code: PL63 Pomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Sektor (hoved-CPV)
79342200 Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
451,691.06 PLN
Referencenummer for tilbuddet
GCS.DZPI.2711.23.2016
Beskrivelse

Promovering af byen Gdynia og Gdynia sportscenter i budgetenheden og dets aktiviteter under europamesterskabet i Rugby 7 den 16.-17. juli 2016 i Gdynia. Fremme af byen Gdynia, herunder: tildele byen Gdynia titlen som strategisk partner i Turniei, indsættelse af Gdynias logo på skjorterne til den polske repræsentation i rugby i Turniei's varighed, medtagelsen af Gdynias logo i resuméfilmen for Turniej, levering af mundtlige oplysninger fra Spicer i løbet af Turniei's varighed om dens støtte fra byen Gdynia osv. Fremme af budgetenhedens center for sport i Gdynia og dens aktiviteter, herunder: fremme af gearcyklussen for PKO Grand Prix Gdyi og MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organiseret af sportscentret i Gdynia på kontrahentens velkomstside i kontraktens løbetid sætte den ordregivende myndighed i stand til at registrere Turniei til eget brug osv.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
451,691.06 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Polski Związek Rugby
Postadresse: ul. Marymoncka 34
By: Warszawa
Postnummer: 01-813
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.