Publications Office of the EU
Frankrig-Versailles: Optiske specialinstrumenter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Versailles: Optiske specialinstrumenter

  • Tildelt
    30/11/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
38636000 Optiske specialinstrumenter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
354,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
710,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

acquisition de monoculaires à vision thermique avec leurs unités collectives

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
354,000.00
Endelig kontraktværdi
710,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Humbert ccts
Postadresse: 45 avenue paccard
By: Veauche
Postnummer: 42340
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.