Publications Office of the EU
Spanien-Gerona: Reparation og vedligeholdelse af centralvarmeanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Spanien-Gerona: Reparation og vedligeholdelse af centralvarmeanlæg

  • Offentliggjort
    31/10/2023
  • Frist
    27/11/2023
  • Åbning af tilbuddene
    18/12/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Universitat de Girona
Udførelsessted
NUTS code: ES512 Girona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES512 Girona
Sektor (hoved-CPV)
50720000 Reparation og vedligeholdelse af centralvarmeanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,206,659.12 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
UdG-2023-0035
Beskrivelse

Levering af forebyggende og korrigerende vedligeholdelse af termiske installationer (opvarmning, køling, klimaanlæg og varmt vand (ACS-)), ventilation, generiske udtræk (bortset fra dem, der er specifikke for laboratorieudstyr og maskiner eller værksteder) til både komfort og teknisk brug, der er placeret i de forskellige bygninger ved Universitat de Girona

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Universitat de Girona
Nationalt registreringsnummer: Q6750002E
Postadresse: Plaça Sant Domènec, n. 3
By: Girona
NUTS-kode: ES512
Postnummer: 17004
Land: ESP
Kontaktperson: Secció de Contractació
Hovedadresse: www.udg.edu
Elektronisk via:
https://contractaciopublica.gencat.cat/perfil/UdG
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/12/2023 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.