Publications Office of the EU
Frankrig-Levallois-Perret: Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Levallois-Perret: Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed

  • Offentliggjort
    28/12/2018
  • Frist
    31/01/2019
  • Tildelt
    17/10/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Hauts-de-Seine Habitat — OPH
Udførelsessted
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sektor (hoved-CPV)
71200000 Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
278,520.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
MOE GARCHES
Beskrivelse

Hauts-de-Seine Habitat va lancer une consultation de maîtrise d'œuvre pour la construction d'un programme de 13 logements sociaux environ répartis sur 4 niveaux du RDC au R+3, ainsi que 13 places de stationnement semi enterrées dont 2 stationnements extérieurs.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Hauts-de-Seine Habitat — OPH
Postadresse: 45 rue Paul Vaillant Couturier
By: Levallois-Perret
NUTS-kode: FR105
Postnummer: 92532
Land: FRA
Kontaktperson: Service marchés publics
Hovedadresse: http://hautsdeseine-habitat.e-marchespublics.com
Elektronisk via:
http://hautsdeseine-habitat.e-marchespublics.com
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Other
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
278,520.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Nicolas Hugoo Architecture
Postadresse: 142 rue du Faubourg Saint-Denis
By: Paris
Postnummer: 75010
Land: FRA

Officiel betegnelse: Mizrahi
Postadresse: 150 boulevard du Général de Gaulle
By: Garches
Postnummer: 92380
Land: FRA

Officiel betegnelse: EGSC
Postadresse: Immeuble Le Baudelaire, 110 rue du Lieutenant Petit Leroy
By: Chevilly-Larue
Postnummer: 94550
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.