Publications Office of the EU
Slovakiet-Bratislava: Reparations- og vedligeholdelsestjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Bratislava: Reparations- og vedligeholdelsestjenester

  • Tildelt
    03/11/2014
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Udførelsessted
NUTS code: SK Slovensko
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
50000000 Reparations- og vedligeholdelsestjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
334/2014-SeL
Beskrivelse

Vykonávanie bežnej a pravidelnej údržby (technické ošetrenie), t. j. súbor prác, ktoré je nutné vykonávať v pravidelných intervaloch, ako aj servisné práce vykonávané nad rámec záručných opráv vrátane technickej podpory elektronického systému riadenia siete automatického výdaja kvapalín.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
400,000.00
Endelig kontraktværdi
400,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: PETROCard Czech s.r.o.
Postadresse: Čs. exilu 479/9
By: Ostrava-Poruba
Postnummer: 708 00
Land: CZE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.