Publications Office of the EU
Polen-Poznań: Apparater til fysisk eller kemisk analyse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Poznań: Apparater til fysisk eller kemisk analyse

  • Offentliggjort
    10/05/2021
  • Frist
    07/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    07/06/2021
  • Tildelt
    27/09/2021
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego
Udførelsessted
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sektor (hoved-CPV)
38430000 Apparater til fysisk eller kemisk analyse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
27,121.95 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
PN-36/21
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją aparatu do barwienia preparatów i przeszkolenie personelu Zamawiającego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 3 do SWZ.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/pn/ump
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/06/2021 09:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.