Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Reklametryksager, varekataloger og håndbøger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Bulgarien-Sofia: Reklametryksager, varekataloger og håndbøger

  • Offentliggjort
    13/12/2018
  • Frist
    21/01/2019
  • Annulleret
    14/03/2019
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Министерство на регионалното развитие и благоустройството
Udførelsessted
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG411 София (столица)
Sektor (hoved-CPV)
22460000 Reklametryksager, varekataloger og håndbøger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
300,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Formålet med denne offentlige indkøbskontrakt er at støtte forvaltningsmyndigheden for det operationelle program "Regioner i vækst" 2020-2014 (OPRG) med at levere pr- og informationsmateriale for at sikre arrangementer og arrangementer i forbindelse med gennemførelsen og promoveringen af det operationelle program "Vækstregioner" 2020-2014, finansieringsmetoderne under programmet, dets igangværende arbejde og information om Den Europæiske Unions (EU's) rolle og bidrag til at ændre områderne i BULGARIA. Den udvalgte tjenesteyder vil være ansvarlig for at udvikle design, prætrykning, korrekturlæsning, produktion/trykning, emballering og levering af brochurer, foldere, håndbøger, nyhedsbreve, brochurer, foldere, manualer og andet trykt informationsmateriale samt reklamemateriale og souvenirs på bulgarsk og engelsk og støtte gennemførelsen af OPRG og den ordregivende myndighed på individuel anmodning.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Министерство на регионалното развитие и благоустройството
Nationalt registreringsnummer: 831661388
Postadresse: ул. „Св. св. Кирил и Методий“ № 17—19
By: София
NUTS-kode: BG411
Postnummer: 1202
Land: BGR
Kontaktperson: Светлана Димитрова
Hovedadresse: www.mrrb.government.bg
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/01/2019 11:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
300,000.00 BGN
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.