Publications Office of the EU
Frankrig-Lisses: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Lisses: Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder

  • Offentliggjort
    23/04/2021
  • Frist
    21/05/2021
  • Åbning af tilbuddene
    25/05/2021
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Commune de Lisses
Udførelsessted
NUTS code: FR104 Essonne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR104 Essonne
Sektor (hoved-CPV)
77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
2021003TLFS077
Beskrivelse

Les prestations d'entretien courant des espaces verts, parcs et jardins, les travaux d'élagage et l'entretien des terrains de sports engazonnés sur la commune de Lisses.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=790040&orgAcronyme=s9y
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/05/2021 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.