Publications Office of the EU
Frankrig-Hénin-Beaumont: Fejekøretøjer med sug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Frankrig-Hénin-Beaumont: Fejekøretøjer med sug

  • Offentliggjort
    23/11/2018
  • Frist
    27/12/2018
  • Åbning af tilbuddene
    27/12/2018
  • Tildelt
    06/02/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Commune de Henin-Beaumont
Udførelsessted
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Sektor (hoved-CPV)
34144431 Fejekøretøjer med sug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
680,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
567,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
18FCS087
Beskrivelse

Location de balayeuses aspiratrices sans chauffeur.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marches-publics.mairie-heninbeaumont.fr.
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
27/12/2018 11:00
Udførelsessted
CPV-kode
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
680,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
567,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SAS SAML
Postadresse: 9-11 rue Gustave Eiffel
By: Grigny Cedex
Postnummer: 91350
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.