Publications Office of the EU
Polen-Rybnik: Kortfremstilling - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Rybnik: Kortfremstilling

  • Offentliggjort
    16/04/2014
  • Frist
    02/06/2014
  • Tildelt
    26/06/2014
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Miasto Rybnik
Udførelsessted
NUTS code: PL227 Rybnicki
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
71354000 Kortfremstilling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,008,130.08 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,263,948.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP.271.31.2014
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest aktualizacja bazy danych ewidencji dróg i obiektów mostowych Komputerowego Systemu Wspomagającego Zarządzanie Drogami i Ruchem Drogowym WZDR oraz mapy cyfrowej, będącej w zasobach Ośrodka Dokumentacji Geodezyjno-Kartograficznej (ODGK) w Rybniku, w zakresie zmian powstałych na sieci dróg, w granicach pasa drogowego.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzuje SIWZ.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
1,008,130.08 PLN
Endelig kontraktværdi
1,263,948.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Konsorcjum firm: 1. DroGIS Anna Agnieszka Janicka - lider, 2. GISPRO Sp. z o.o.
Postadresse: 1. ul. Mickiewicza 26/19 2. ul. Teofila Firlika 19
By: 1. Giżycko, 2. Szczecin
Postnummer: 1. 11-500, 2. 71-637
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.