Publications Office of the EU
Spanien-Santander: Programpakke til undervisningsformål - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Santander: Programpakke til undervisningsformål

  • Offentliggjort
    10/09/2021
  • Frist
    24/09/2021
  • Annulleret
    05/11/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Udførelsessted
NUTS code: ES130 Cantabria
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES130 Cantabria
Sektor (hoved-CPV)
48190000 Programpakke til undervisningsformål
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
941,830.95 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
U09SUM2053
Beskrivelse

Suministro de licencias de contenidos digítales educativos para centros públicos de enseñanza no universitaria

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Nationalt registreringsnummer: S3933002B
Postadresse: Vargas 53 - 7ª planta
By: Santander
NUTS-kode: ES130
Postnummer: 39010
Land: ESP
Kontaktperson: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/10/2021 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
941,830.95 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.