Publications Office of the EU
Genopbygningsarbejder i bygningen af 5th Riga Primary School-Development Centre på 4 Ineses Jaunzemes Street, Riga - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Genopbygningsarbejder i bygningen af 5th Riga Primary School-Development Centre på 4 Ineses Jaunzemes Street, Riga

  • Tildelt
    29/04/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Rīgas valstspilsētas pašvaldības Īpašuma departaments
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV006 Rīga
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
429,369.70 EUR
Referencenummer for tilbuddet
RDĪD2026/14
Beskrivelse

Genopbygningsarbejder i bygningen af 5th Riga Primary School-Development Centre på 4 Ineses Jaunzemes Street, Riga

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Papildu pieredze
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
429,369.70 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "APSA BŪVE"
Postadresse:
By: Rīga
Postnummer: LV-1083
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.