Publications Office of the EU
Uanmeldte forhandlinger - Køb af skovbrugstjenester i Anykščiai RP Dubingių g. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Uanmeldte forhandlinger - Køb af skovbrugstjenester i Anykščiai RP Dubingių g.

  • Tildelt
    02/07/2026
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LT022 Kauno apskritis
Sektor (hoved-CPV)
77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
35,275.50
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Skovbrugstjenester købes i Anykščiai RP Dubingių g. Beskrivelsen af kontraktens genstand findes i »Tekniske specifikationer for indkøb af skovbrugstjenester« (bilag 1 til denne indkaldelse), og mængderne af tjenester er angivet i bilag 3 til indkaldelsen.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: mažiausia kaina
Vægtning (procentdel, præcis) : 100
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
35,275.50
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: MB Kertamedis
Postadresse:
By: Molėtai
Postnummer: LT3-3102
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.