-
Offentliggjort18/09/2025
-
Frist20/10/2025
-
Åbning af tilbuddene20/10/2025
-
Tildelt25/11/2025
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
Sikring af den humanitære vinterindsats Troja – vintersæsonerne 2025/2026 og 2026/2027"
Note: Ikke alle oplysninger vedrørende denne procedure er medtaget. Se mere i de tilknyttede dokumenter.
Erhvervelse af de forhold, der består i den omfattende levering af humanitær vinterbistand fra /ZHO/ Troja til vintersæsonerne 2025/2026 og 2026/2027 i observationsområdet par. nr. 440/3 k.ú Troja, den tid og det omfang, der er aftalt i kontrakten. Leveringen af SBO'et Troja i en vintersæson omfatter hovedsagelig følgende: i. sikring af leje af de rumlige systemer — containere og tilstødende mobilt udstyr i Troja-indkapslingen, installation, afinstallation efter vintersæsonens afslutning, ii. sikring af transporten af de rumlige systemcontainere og tilstødende mobilt udstyr i Troja-indkapslingen til og fra pålæsnings- og aflæsningsstedet i den givne vintersæson, iii. sikring af forvaltningen af det byggede Troja-indkapsling og ydelse af teknisk støtte i den givne vintersæson, iv. koordinering af alle leverandører for at sikre alle ovennævnte forhold med henblik på korrekt og rettidig opførelse af Troja-indkapslingen, sikring af dens korrekte og sikre drift for dem, der har behov for det, efterfølgende afinstallation af Troja-indkapslingen, evakuering og rengøring af jordlod nr. 440/3 kú. ú. Troja og hans protokoloverførsel til rektor.
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
https://tenderarena.cz/profily/csspraha
Postadresse:
By: Praha - Malá Strana
Postnummer: 11800
Land:
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.