Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Elektricitet

  • Offentliggjort
    17/03/2020
  • Frist
    09/06/2020
  • Tildelt
    10/08/2020
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Udførelsessted
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
869,182.68 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
434,591.34 EUR
Referencenummer for tilbuddet
SUM-20-071-SSGG
Beskrivelse

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Nationalt registreringsnummer: G96236443
Postadresse: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28020
Land: ESP
Kontaktperson: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Hovedadresse: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
869,182.68 EUR
Endelig kontraktværdi
434,591.34 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Postadresse: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
By: Paterna
Postnummer: 46980
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.