Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Sikkerhedstjenester

  • Offentliggjort
    16/06/2021
  • Frist
    02/07/2021
  • Tildelt
    22/11/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Organismo Autónomo Agencia Tributaria Madrid
Udførelsessted
NUTS code: ES300 Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,105,899.21 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
973,200.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
300/2021/00017
Beskrivelse

Servicio de vigilancia, protección y seguridad en los edificios dependientes del Organismo Autónomo Agencia Tributaria Madrid, mediante vigilantes de seguridad sin armas, con las condiciones y especificaciones técnicas que figuran en el Pliego de Prescripciones Técnicas Particulares con una duración de 24 meses, con previsión de inicio el día 19 de enero de 2022 hasta el día 18 de enero de 2024.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Organismo Autónomo Agencia Tributaria Madrid
Nationalt registreringsnummer: P2800065A
Postadresse: C/ Sacramento, 5, 3.ª planta
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28005
Land: ESP
Kontaktperson: Organismo Autónomo Agencia Tributaria Madrid
Hovedadresse: http://www.madrid.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
3,105,899.21 EUR
Endelig kontraktværdi
973,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SERVISE, S. A.
Postadresse:
By: Torrejón de Ardoz
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.