Publications Office of the EU
Italien-Foligno: Forsorg for børn og unge - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Italien-Foligno: Forsorg for børn og unge

  • Tildelt
    07/07/2015
  • I dag
    07/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: ITI21 Perugia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
85311300 Forsorg for børn og unge
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
72,047.29
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
227,918.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Ungdomsforsorg for børn.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
72,047.29
Endelig kontraktværdi
227,918.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: La Locomotiva Società Cooperativa Sociale
Postadresse:
By: Foligno
Postnummer: 06034
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.