Publications Office of the EU
Polen-Białystok: Lægemidler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Białystok: Lægemidler

  • Offentliggjort
    17/01/2015
  • Frist
    23/02/2015
  • Åbning af tilbuddene
    23/02/2015
  • Tildelt
    20/03/2015
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Samodzielny Publiczny ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
7,684,890.34 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
7,736,412.04 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
86
Referencenummer for tilbuddet
DA-ZP-252-1/15
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniony został w Załączniku nr 1 do siwz.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/02/2015 10:10
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.