Publications Office of the EU
Medieagenturets tjenester til brug for Letlands investerings- og udviklingsagentur - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Medieagenturets tjenester til brug for Letlands investerings- og udviklingsagentur

  • Offentliggjort
    02/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Frist
    02/10/2026
  • Åbning af tilbuddene
    02/10/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Udførelsessted
NUTS code: anyw
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79341400 Tjenester i forbindelse med reklamekampagner
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,000,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
LIAA 2026/64 ERAF
Beskrivelse

Medieagenturets tjenester til brug for Letlands investerings- og udviklingsagentur

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/10/2026 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Finanšu kritēriji
Anslået værdi
2,000,000.00
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.