Publications Office of the EU
3026003412 Modernisering af fremdrift af amfibiebåde LARC V - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

3026003412 Modernisering af fremdrift af amfibiebåde LARC V

  • Offentliggjort
    16/06/2026
  • Frist
    13/07/2026
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ministério da Defesa Nacional - Marinha
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
50245000 Modernisering af skibe
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
300,600.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
11
Referencenummer for tilbuddet
3026003412
Beskrivelse

3026003412 Modernisering af fremdrift af amfibiebåde LARC V

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.acingov.pt
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.acingov.pt
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.