Publications Office of the EU
F-Bobigny: Reparation og vedligeholdelse af cateringudstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

F-Bobigny: Reparation og vedligeholdelse af cateringudstyr

  • Tildelt
    03/06/2011
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
50883000 Reparation og vedligeholdelse af cateringudstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
99,460.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
39,654.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
20119300023
Beskrivelse

MAPA no 10s0177 maintenance du matériel des cuisines départementales.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
99,460.00
Endelig kontraktværdi
39,654.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.