Publications Office of the EU
Frankrig-Narbonne: Telekommunikation - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Narbonne: Telekommunikation

  • Offentliggjort
    27/05/2017
  • Frist
    26/06/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Le Grand Narbonne
Udførelsessted
NUTS code: FRJ11 Aude
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ11 Aude
Sektor (hoved-CPV)
64200000 Telekommunikation
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
539,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
GN7P14
Beskrivelse

Telekommunikationstjeneste: fastnet-, mobil- og internettelefoni.
Rammeaftale baseret på bestillingssedler uden et minimum og et maksimum.
F-

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://marchespublics.aude.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.