Publications Office of the EU
Frankrig-Beauvais: Arbejder i forbindelse med fjernelse af asbest - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Beauvais: Arbejder i forbindelse med fjernelse af asbest

  • Offentliggjort
    27/05/2022
  • Frist
    24/06/2022
  • Åbning af tilbuddene
    24/06/2022
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ville de beauvais
Udførelsessted
NUTS code: FRE22 Oise
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRE22 Oise
Sektor (hoved-CPV)
45262660 Arbejder i forbindelse med fjernelse af asbest
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Desamiantage Quadrilatere
Beskrivelse

le marché est passé selon une procédure formalisée, appel d'offres ouvert, en application des articles L. 2124-2 et R. 2124-2 et des articles R2161-2 à R2161-5 du code de la commande publique.Cette procédure est une consultation anticipée appartenant à une opération de travaux relative à la restructuration du Quadrilatère de Beauvais dont l'allotissement est détaillée dans le règlement de la consultation

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://mp.beauvaisis.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/06/2022 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.