Publications Office of the EU
Frankrig-Niort: Vejbygningsmaterialer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Niort: Vejbygningsmaterialer

  • Tildelt
    09/12/2017
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Conseil général des Deux-Sèvres
Udførelsessted
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Sektor (hoved-CPV)
44113000 Vejbygningsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
261,754.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Levering og transport af vejmaterialer.
F-

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
261,754.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Colas centre ouest
Postadresse: 5 rue des Sablières
By: Airvault
Postnummer: 79600
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.